1 kolo - Subota 08.10.2022
Paraćin 19 16 16 22
Napredak-junior 15 21 20 13
Zlatić D. (KG) Stojanović Danijela (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
Ćuprija 21 11 33 16
Zekas 75 30 19 19 18
Stokić Igor (Sv) Varagić Dragan (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) -
Plana 23 25 16 17
Požarevac 20 22 18 15
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
1 kolo - Nedelja 09.10.2022
Jagodina 21 28 22 24
Svilajnac 19 14 25 18
Gajović Vladimir (Kg) Dugalić Dušan (Ra) Đokić Nataša (Kg) -
2 kolo - Petak 14.10.2022
Požarevac 20 22 13 18
Zekas 75 15 34 25 7
Radić Dejan (Po) Stojanović Danijela (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
2 kolo - Subota 15.10.2022
Napredak-junior 21 18 13 24
Ćuprija 16 24 17 24
Zlatić D. (KG) Varagić Dragan (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
Plana 25 20 16 20
Jagodina 32 18 22 17
Vasić Petar (Sp) Dugalić Dušan (Ra) Milanović Darko (Ću) -
2 kolo - Nedelja 16.10.2022
Svilajnac 22 19 18 12
Paraćin 16 22 22 18
Ristić Nenad (Kg) Petrović Dragan (Kš) Milosavljević Đorđe (Kg) -
3 kolo - Subota 22.10.2022
Jagodina 25 25 18 25
Požarevac 22 3 23 13
Zlatić D. (KG) Milosavljević Đorđe (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
Ćuprija 15 23 26 26
Svilajnac 20 24 22 15
Stokić Igor (Sv) Petrović Dragan (Kš) Marković Marko (Ča) -
3 kolo - Nedelja 23.10.2022
Paraćin 19 12 14 26
Plana 21 19 22 13
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
Zekas 75 23 27 24 14
Napredak-junior 10 23 12 21
Bogavac Vladimir (Kv) Dugalić Dušan (Ra) Đokić Nataša (Kg) -
4 kolo - Petak 28.10.2022
Požarevac 19 19 19 21
Napredak-junior 20 23 17 19
Vasić Petar (Sp) Milanović Darko (Ću) Trakić Mihajlo (Kg) -
4 kolo - Subota 29.10.2022
Plana 20 19 18 22
Ćuprija 25 21 11 19
Radić Dejan (Po) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
4 kolo - Nedelja 30.10.2022
Svilajnac 17 17 22 17
Zekas 75 13 18 15 11
Živanić Nenad (Ča) Marković Marko (Ča) Sretenović Filip (Ča) -
4 kolo - Ponedeljak 31.10.2022
Jagodina 27 21 27 22
Paraćin 15 21 8 21
Gajović Vladimir (Kg) Varagić Dragan (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) -
5 kolo - Subota 05.11.2022
Napredak-junior 16 9 22 25
Svilajnac 15 24 19 18
Marković Duško (Ča) Stojanović Danijela (Kg) Sretenović Filip (Ča) -
Zekas 75 27 22 20 23
Plana 20 20 22 15
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
5 kolo - Nedelja 06.11.2022
Paraćin 10 22 26 21
Požarevac 13 20 26 24
Bogavac Vladimir (Kv) Marković Marko (Ča) Đokić Nataša (Kg) -
5 kolo - Ponedeljak 07.11.2022
Ćuprija 25 20 25 16
Jagodina 23 28 26 25
Novčić Aleksandar (Kv) Varagić Dragan (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) -
6 kolo - Subota 12.11.2022
Požarevac 17 19 6 7
Svilajnac 16 18 15 21
Gajović Vladimir (Kg) Varagić Dragan (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
Jagodina 27 31 26 12
Zekas 75 19 20 19 27
Radić Dejan (Po) Dugalić Dušan (Ra) Milanović Darko (Ću) -
Plana 25 28 27 17
Napredak-junior 16 25 15 16
Stokić Igor (Sv) Stojanović Danijela (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) -
6 kolo - Ponedeljak 14.11.2022
Paraćin 19 30 17 26
Ćuprija 24 15 24 20
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
7 kolo - Subota 19.11.2022
Svilajnac 23 16 23 11
Plana 19 21 20 21
Stokić Igor (Sv) Dugalić Dušan (Ra) Petrović Dragan (Kš) -
Napredak-junior 22 17 18 29
Jagodina 26 27 30 18
Vasić Petar (Sp) Stojanović Danijela (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
Ćuprija 27 20 18 26
Požarevac 26 26 29 15
Ristić Nenad (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) Tomić Mladen (Kš) -
7 kolo - Nedelja 20.11.2022
Zekas 75 20 19 20 16
Paraćin 20 21 21 16
Zlatić D. (KG) Varagić Dragan (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
8 kolo - Petak 25.11.2022
Požarevac 26 15 28 16
Plana 17 21 25 24
Stokić Igor (Sv) Stojanović Danijela (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
8 kolo - Subota 26.11.2022
Svilajnac 23 19 21 16
Jagodina 26 20 17 14
Vasić Petar (Sp) Milosavljević Đorđe (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
Napredak-junior 21 21 21 26
Paraćin 16 23 24 17
Ristić Nenad (Kg) Dugalić Dušan (Ra) Varagić Dragan (Kg) -
Zekas 75 20 25 17 26
Ćuprija 19 29 25 9
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
9 kolo - Subota 03.12.2022
Jagodina 27 24 32 18
Plana 16 25 21 13
Stokić Igor (Sv) Trakić Mihajlo (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
Zekas 75 20 13 18 19
Požarevac 16 16 17 16
Peulić Jovica (Ča) Marković Marko (Ča) Sretenović Filip (Ča) -
Paraćin 20 11 24 20
Svilajnac 6 33 19 18
Gajović Vladimir (Kg) Stojanović Danijela (Kg) Milanović Darko (Ću) -
9 kolo - Ponedeljak 05.12.2022
Ćuprija 23 21 27 27 17
Napredak-junior 19 27 29 23 15
Zlatić D. (KG) Stojanović Danijela (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) -
10 kolo - Petak 09.12.2022
Požarevac 19 18 18 18
Jagodina 23 25 23 11
Vasić Petar (Sp) Varagić Dragan (Kg) Milanović Darko (Ću) -
10 kolo - Subota 10.12.2022
Plana 22 19 22 24
Paraćin 15 22 22 21
Ristić Nenad (Kg) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
Napredak-junior 32 20 28 16
Zekas 75 18 22 25 14
Đurić Aleksandar (Kš) Dugalić Dušan (Ra) Milosavljević Đorđe (Kg) -
10 kolo - Nedelja 11.12.2022
Svilajnac 21 21 16 22
Ćuprija 25 14 19 12
Radić Dejan (Po) Varagić Dragan (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
11 kolo - Petak 16.12.2022
Paraćin 18 17 24 17
Jagodina 16 23 27 17
Zlatić D. (KG) Milosavljević Đorđe (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
11 kolo - Subota 17.12.2022
Ćuprija 21 30 19 31
Plana 20 27 23 30
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
Napredak-junior 22 31 25 16
Požarevac 22 22 18 13
Vasić Petar (Sp) Varagić Dragan (Kg) Stojanović Danijela (Kg) -
Zekas 75 18 26 24 20
Svilajnac 10 23 21 22
Radić Dejan (Po) Milosavljević Đorđe (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
12 kolo - Petak 23.12.2022
Požarevac 20 23 16 19
Paraćin 12 19 16 19
Ristić Nenad (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
Plana 24 28 20 24
Zekas 75 24 22 10 20
Gajović Vladimir (Kg) Marković Marko (Ča) Sretenović Filip (Ča) -
Jagodina 27 26 21 21
Ćuprija 23 20 17 24
Radić Dejan (Po) Stojanović Danijela (Kg) Varagić Dragan (Kg) -
12 kolo - Subota 24.12.2022
Svilajnac 23 25 19 21
Napredak-junior 20 12 16 17
Stokić Igor (Sv) Varagić Dragan (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
13 kolo - Subota 28.01.2023
Svilajnac 26 14 19 15 7
Požarevac 24 18 17 15 6
Stokić Igor (Sv) Trakić Mihajlo (Kg) Đokić Nataša (Kg) -
Napredak-junior 24 22 19 14
Plana 17 18 17 16
Đurić Aleksandar (Kš) Petrović Dragan (Kš) Tomić Mladen (Kš) -
Ćuprija 35 19 24 19
Paraćin 23 19 25 13
Ristić Nenad (Kg) Dugalić Dušan (Ra) Stojanović Danijela (Kg) -
13 kolo - Nedelja 29.01.2023
Zekas 75 13 25 19 22
Jagodina 23 20 19 19
Vasić Petar (Sp) Varagić Dragan (Kg) Milosavljević Đorđe (Kg) -
14 kolo - Petak 03.02.2023
Požarevac 24 17 13 27
Ćuprija 24 25 20 15
Đurić Aleksandar (Kš) Milosavljević Đorđe (Kg) Tomić Mladen (Kš) -
Jagodina 27 24 24 18
Napredak-junior 25 11 17 19
Gajović Vladimir (Kg) Milanović Darko (Ću) Đokić Nataša (Kg) -
14 kolo - Subota 04.02.2023
Plana 17 29 20 17
Svilajnac 26 28 18 20
Radić Dejan (Po) Stojanović Danijela (Kg) Trakić Mihajlo (Kg) -
Paraćin 17 18 16 12
Zekas 75 21 15 19 19
Zlatić D. (KG) Varagić Dragan (Kg) Petrović Dragan (Kš) -