1 kolo - Petak 08.10.2021
Mladost-Vesna 22 19 13 20
Junior 18 9 15 17
Marković Z. ( LE ) Cvetković V. (LE) Stamenković M. (LE) -
1 kolo - Subota 09.10.2021
Knjaževac 1950
Tim8
- - - -
1 kolo - Nedelja 10.10.2021
Vlasotince 11 14 11 12
Morava 18 19 24 13
Ignjatović A. ( NI ) Marković D. (LE) Mihajlović N. ( Le ) -
Topličanin 7 11 16 20
Bor Rtb 25 18 19 25
Milošević M. (NI) Stojanović M. (NI) Marković M. ( Ni ) -
2 kolo - Subota 16.10.2021
Tim8
Junior
- - - -
Morava 24 32 31 35
Mladost-Vesna 14 19 14 8
Arsić D. ( VR ) Stamenković M. (GR) Milosavljević S. (Niš) -
Bor Rtb 22 18 19 18
Vlasotince 11 14 20 16
Arsić I. ( BO ) Filipović P. (NI) Krstić D. ( Ni ) -
Knjaževac 1950 24 18 23 20
Topličanin 11 20 23 23
Papak M. ( Le ) Stamenković M. (LE) Vulović Milan ( NI ) -
3 kolo - Petak 22.10.2021
Mladost-Vesna 11 16 16 18
Bor Rtb 23 26 27 18
Ćirić D. (BP) Cvetković V. (LE) Danilović Đ. ( Le ) -
3 kolo - Subota 23.10.2021
Topličanin
Tim8
- - - -
3 kolo - Nedelja 24.10.2021
Vlasotince 18 19 16 10
Knjaževac 1950 21 24 21 21
Arsić D. ( VR ) Nikolić M. (VR) Marković D. (LE) -
Junior 15 18 16 18
Morava 26 21 25 24
Tokić N. (Al) Vulović Milan ( NI ) Andrejić P. (AL) -
4 kolo - Petak 29.10.2021
Knjaževac 1950 30 28 17 23
Mladost-Vesna 17 18 14 21
Vuković Č. (PK) Cvetković V. (LE) Stamenković M. (LE) -
4 kolo - Subota 30.10.2021
Tim8
Morava
- - - -
Topličanin 28 20 19 15
Vlasotince 20 10 18 23
Milošević M. (NI) Mitrović I. (Ni) Milosavljević S. (Niš) -
4 kolo - Nedelja 31.10.2021
Bor Rtb 29 22 24 27
Junior 15 17 10 21
Popović M. ( Za ) Marković M. ( Ni ) Avramović M. (Za) -
5 kolo - Petak 05.11.2021
Mladost-Vesna 16 22 28 15 0
Topličanin 18 13 23 23 0
Kostić A. ( Ni ) Krstić D. ( Ni ) Vulović Milan ( NI ) -
5 kolo - Subota 06.11.2021
Vlasotince
Tim8
- - - -
Morava 16 16 11 7
Bor Rtb 13 9 20 15
Mitić B. (LE) Stojanović M. (NI) Stamenković M. (GR) -
5 kolo - Nedelja 07.11.2021
Junior 21 20 17 13
Knjaževac 1950 15 19 21 18
Lazović I. ( Le ) Cvetković V. (LE) Đoković P. (Le) -
6 kolo - Subota 13.11.2021
Tim8
Bor Rtb
- - - -
Knjaževac 1950 18 18 13 20
Morava 27 23 14 15
Arsić I. ( BO ) Marković D. (LE) Marković M. ( Ni ) -
Topličanin 27 16 22 25
Junior 18 13 19 8
Tokić N. (Al) Vasić D. (NI) Andrejić P. (AL) -
6 kolo - Nedelja 14.11.2021
Vlasotince 16 24 15 21
Mladost-Vesna 19 16 17 21
Vuković Č. (PK) Stamenković M. (LE) Mihajlović N. ( Le ) -
7 kolo - Subota 20.11.2021
Mladost-Vesna
Tim8
- - - -
Morava 26 25 22 28
Topličanin 19 18 13 27
Arsić D. ( VR ) Nikolić M. (VR) Đoković P. (Le) -
Bor Rtb 20 15 29 18
Knjaževac 1950 17 15 13 23
Arsić I. ( BO ) Stanković Ž. (NI) Stojanović M. (NI) -
7 kolo - Nedelja 21.11.2021
Junior 19 17 13 29
Vlasotince 18 10 22 18
Mitić B. (LE) Vasić D. (NI) Jović A. (Surdulica) -
8 kolo - Subota 27.11.2021
Tim8
Knjaževac 1950
- - - -
Bor Rtb 16 20 19 23
Topličanin 12 12 17 21
Popović M. ( Za ) Vasić D. (NI) Jović A. (Surdulica) -
Morava 20 20 21 23
Vlasotince 18 12 21 9
Milošević M. (NI) Stamenković M. (GR) Danilović Đ. ( Le ) -
8 kolo - Subota 04.12.2021
Junior 19 22 17 19
Mladost-Vesna 17 15 15 23
Vuković Č. (PK) Stamenković M. (LE) Milosavljević S. (Niš) -
9 kolo - Četvrtak 02.12.2021
Mladost-Vesna 18 28 14 24 0
Morava 23 19 22 13 0
Kostić A. ( Ni ) Marković M. ( Ni ) Filipović P. (NI) -
9 kolo - Subota 04.12.2021
Junior
Tim8
- - - -
9 kolo - Nedelja 05.12.2021
Topličanin 13 16 23 22
Knjaževac 1950 24 14 11 16
Ćirić D. (BP) Stojanović M. (NI) Milošević M. ( BP ) -
Vlasotince 14 20 12 15
Bor Rtb 17 23 20 23
Arsić D. ( VR ) Cvetković V. (LE) Danilović N. ( Le ) -
10 kolo - Subota 11.12.2021
Tim8
Topličanin
- - - -
Knjaževac 1950
Vlasotince
- - - -
Bor Rtb
Mladost-Vesna
- - - -
Morava
Junior
- - - -
11 kolo - Subota 18.12.2021
Morava
Tim8
- - - -
Junior
Bor Rtb
- - - -
Mladost-Vesna
Knjaževac 1950
- - - -
Vlasotince
Topličanin
- - - -
12 kolo - Subota 29.01.2022
Tim8
Vlasotince
- - - -
Topličanin
Mladost-Vesna
- - - -
Knjaževac 1950
Junior
- - - -
Bor Rtb
Morava
- - - -
13 kolo - Subota 05.02.2022
Bor Rtb
Tim8
- - - -
Morava
Knjaževac 1950
- - - -
Junior
Topličanin
- - - -
Mladost-Vesna
Vlasotince
- - - -
14 kolo - Subota 12.02.2022
Tim8
Mladost-Vesna
- - - -
Vlasotince
Junior
- - - -
Topličanin
Morava
- - - -
Knjaževac 1950
Bor Rtb
- - - -