1 kolo - Subota 02.10.2021
Sivac 22 16 20 21
Delfin 3 6 8 10
Galetin M. (SO) Uzelac J. (SO) Kajtazi A. (SO) -
1 kolo - Nedelja 03.10.2021
Girl Basket 16 22 17 12
Srem 11 21 8 14
Đuričin O. (PA) Mandić K. (KO) Šuljagić F. (PA) -
Radnički 23 20 22 17
Titel 14 19 15 10
Joveski J. (PA) Tasić S. (SČ) Vlajin M. (PA) -
1 kolo - Sreda 06.10.2021
Jedinstvo 9 13 13 11
Vizura 19 23 24 11
Jocković M. (NB) Novaković P. (ZR) Paunov Đ. (ZR) -
2 kolo - Petak 08.10.2021
Jedinstvo 8 13 12 14
Sivac 21 17 15 13
Jocković M. (NB) Vojnović L. (ZR) Dimitrijević D. (ZR) -
2 kolo - Subota 09.10.2021
Delfin 11 10 9 10
Girl Basket 10 27 14 24
Vrebac N. (NS) Popović F. (NS) Bjeljac M. (BP) -
Vizura 15 27 17 31
Titel 10 8 24 12
Petrović B. (ST) Vukašinac M. (ST) Jagodić N. (ST) -
2 kolo - Nedelja 10.10.2021
Srem 12 14 15 22
Radnički 21 19 22 15
Nešković D. (RU) Vukašinac M. (ST) Poznanović I. (SM) -
3 kolo - Subota 16.10.2021
Sivac 11 14 19 16
Vizura 11 22 14 17
Galetin M. (SO) Kajtazi A. (SO) Medić A. (NS) -
Titel 18 21 10 15
Srem 18 15 17 11
Vrebac N. (NS) Čobanov P. (NS) - -
3 kolo - Nedelja 17.10.2021
Radnički 20
Delfin 0
Nikolić B. (PA) Vlajin M. (PA) Šuljagić F. (PA) -
Girl Basket 20 16 23 24
Jedinstvo 10 8 15 12
Janković Đ. (PA) Tasić S. (SČ) Modoranović D. (PA) -
4 kolo - Petak 22.10.2021
Jedinstvo 14 13 14 4
Radnički 18 31 25 37
Vukov M. (ZR) Novaković P. (ZR) Dimitrijević D. (ZR) -
4 kolo - Subota 23.10.2021
Sivac 15 11 10 9
Girl Basket 18 14 18 10
Hromiš B. (VB) Knežić B. (VS) Matić N. (VS) -
Delfin 8 11 17 14
Titel 17 14 12 10
Vrebac N. (NS) Čobanov P. (NS) Radovanović S. (NS) -
4 kolo - Sreda 27.10.2021
Vizura 21 8 9 10
Srem 8 7 20 14
Đuričin O. (PA) Lalović M. (PA) Mitić L. (PA) -
5 kolo - Subota 30.10.2021
Radnički 22 25 24 17
Sivac 15 13 14 16
Joveski V. (PA) Putić D. (PA) Modoranović D. (PA) -
Titel 19 33 20 19
Jedinstvo 10 9 10 12
Plećaš Z. (ZR) Radovanović M (ZR) Vojnović L. (ZR) -
5 kolo - Nedelja 31.10.2021
Girl Basket 9 15 10 7
Vizura 9 14 15 18
Đuričin O. (PA) Modoranović D. (PA) Vlajin M. (PA) -
Srem 18 18 20 18
Delfin 6 15 12 12
Stanković J. (RU) Poznanović I. (SM) Majstorović S. (SM) -
6 kolo - Subota 06.11.2021
Vizura 27 34 41 23
Delfin 6 0 6 5
Đuričin O. (PA) Putić D. (PA) Šuljagić F. (PA) -
6 kolo - Nedelja 07.11.2021
Sivac 13 12 22 9
Titel 12 9 12 13
Galetin M. (SO) Uzelac J. (SO) Kajtazi A. (SO) -
Girl Basket 15 10 21 15
Radnički 21 17 12 22
Đorđev K. (Starčevo) Mandić K. (KO) Lakićević B. (KO) -
Jedinstvo 6 9 12 14
Srem 16 11 21 21
Vukov M. (ZR) Luburić I. (ZR) Paunov Đ. (ZR) -
7 kolo - Subota 13.11.2021
Srem 17 15 15 23
Sivac 14 12 7 9
Simić M. (ST) Vukašinac M. (ST) Savić S. (ST) -
Delfin 17 19 10 13
Jedinstvo 13 11 9 12
Vrebac N. (NS) Andrić P. (NS) Dejanović Č. (NS) -
Titel 14 12 12 13
Girl Basket 14 10 9 31
Anđelić N. (NS) - Spasić N. (NS) -
7 kolo - Utorak 23.11.2021
Radnički ODLOŽENO
Vizura
Joveski J. (PA) Modoranović D. (PA) Šuljagić F. (PA) -
8 kolo - Subota 20.11.2021
Delfin 6 14 12 9
Sivac 13 14 7 12
Anđelić N. (NS) Pilipović D. (NS) Radovanović S. (NS) -
Vizura 19 18 23 13
Jedinstvo 9 10 3 11
Đorđev K. (Starčevo) Lakićević B. (KO) Šuljagić F. (PA) -
Titel 14 18 9 25
Radnički 25 18 18 15
Plećaš Z. (ZR) Paunov Đ. (ZR) Ristić L. (ZR) -
8 kolo - Sreda 24.11.2021
Srem 10 15 17 9
Girl Basket 20 12 20 10
Mirčeta V. (SM) Lazukić N. (FU) Majstorović S. (SM) -
9 kolo - Subota 27.11.2021
Radnički ODLOŽENO
Srem
Đuričin O. (PA) Modoranović D. (PA) Mitić L. (PA) -
Sivac 18 19 26 16
Jedinstvo 10 6 7 5
Cvjetićanin V. (AP) Kajtazi A. (SO) Medić A. (NS) -
Titel 18 12 8 15
Vizura 7 10 11 19
Plećaš Z. (ZR) Luburić I. (ZR) Dimitrijević D. (ZR) -
9 kolo - Nedelja 28.11.2021
Girl Basket 40 33 23 32
Delfin 6 9 7 17
Joveski J. (PA) Vlajin M. (PA) Mitić L. (PA) -
10 kolo - Subota 04.12.2021
Srem 17 14 15 23
Titel 15 14 10 23
Mirčeta V. (SM) Pilipović D. (NS) Spasić N. (NS) -
Vizura 20 25 20 13
Sivac 19 11 5 5
Đuričin O. (PA) Lakićević B. (KO) Mitić L. (PA) -
Delfin 13 8 4 12
Radnički 12 15 23 22
Basta D. (NS) Bjeljac M. (BP) Dejanović Č. (NS) -
10 kolo - Petak 10.12.2021
Jedinstvo NOVI BEČEJ, SRC JEDINSTVO
Girl Basket
Jocković M. (NB) Novaković P. (ZR) Paunov Đ. (ZR) -
11 kolo - Sreda 08.12.2021
Girl Basket ALTINA, OŠ SAVA ŠUMANOVIĆ
Sivac
Đuričin O. (PA) Putić D. (PA) Šuljagić F. (PA) -
11 kolo - Subota 11.12.2021
Radnički OBRENOVAC, DOM KULTURE
Jedinstvo
Joveski J. (PA) Modoranović D. (PA) Mitić L. (PA) -
Titel TITEL, OŠ SVETOZAR MILETIĆ
Delfin
Anđelić N. (NS) Pilipović D. (NS) Seratlić N. (NS) -
11 kolo - Subota 18.12.2021
Srem SREMSKA MITROVICA, SPC PINKI
Vizura
Mirčeta V. (SM) Kostadinović A. (SM) Majstorović S. (SM) -
12 kolo - Subota 05.02.2022
Vizura
Girl Basket
- - - -
Sivac
Radnički
- - - -
Jedinstvo
Titel
- - - -
Delfin
Srem
- - - -
13 kolo - Subota 12.02.2022
Delfin
Vizura
- - - -
Srem
Jedinstvo
- - - -
Titel
Sivac
- - - -
Radnički
Girl Basket
- - - -
14 kolo - Subota 19.02.2022
Vizura
Radnički
- - - -
Girl Basket
Titel
- - - -
Sivac
Srem
- - - -
Jedinstvo
Delfin
- - - -