1 kolo - Subota 16.10.2021
Student 014 Odložena
Mladost
- - - -
Sloga 19 18 15 11
Sevojno 13 26 20 17
Hadžić A. (IV) Ćirović Miloš (ČA) Martać Aleksa (ČA) -
1 kolo - Nedelja 17.10.2021
Morava 14 25 21 22
Užice 20 17 19 22
Stančić V. (VA) Vuković Vukašin (Va) Dobrić Ivan (VA) -
Babajić 13 13 12 17
Play off doo 17 22 19 24
Kovačević R. (ČA) Sredojević Nikola (ČA) Petrović Vesna (GM) -
2 kolo - Subota 23.10.2021
Play off doo 20 17 18 24
Mladost 22 12 20 15
Laketić Aleksandar (UE) Avakumovic Luka (POŽ) Krstonić Ljubivoje (POŽ) -
Sevojno 22 14 26 22
Morava 20 18 22 11
Karadinović D. (PRIJ) Stanić Dušan (Va) Ilić Bojan (Va) -
Užice 23 19 32 19
Student 014 22 23 11 18
Šalipur D. (PRIB) Avakumovic Luka (POŽ) Kutlešić Petar (ČAJ) -
2 kolo - Nedelja 24.10.2021
Babajić 11 17 22 9
Sloga 15 27 14 18
Šljivić M. (ČA) Dulović Đorđe (Ča) Sretenović Filip (Ča) -
3 kolo - Subota 30.10.2021
Sloga Sportska hala, Požega
Play off doo
Kovačević R. (ČA) Ćirović Miloš (ČA) Marković Marko (Ča) -
Morava Sala OŠ "V. Petković - Dis", Zablaće
Babajić
Kovačević G. (UE) Žunić Vučko (Ue) Ognjenović Petar (UE) -
3 kolo - Nedelja 31.10.2021
Mladost SC "Mladost", Čačak
Užice
Hadžić A. (IV) Avakumovic Luka (POŽ) Krstonić Ljubivoje (POŽ) -
Student 014 Hala "Student", Valjevo
Sevojno
Marić V. (LAJK) Dulović Boris (Ča) Sredojević Nikola (ČA) -
4 kolo - Subota 06.11.2021
Play off doo
Užice
- - - -
Sevojno
Mladost
- - - -
Babajić
Student 014
- - - -
Sloga
Morava
- - - -
5 kolo - Subota 13.11.2021
Morava
Play off doo
- - - -
Student 014
Sloga
- - - -
Mladost
Babajić
- - - -
Užice
Sevojno
- - - -
6 kolo - Subota 20.11.2021
Play off doo
Sevojno
- - - -
Babajić
Užice
- - - -
Sloga
Mladost
- - - -
Morava
Student 014
- - - -
7 kolo - Subota 27.11.2021
Student 014
Play off doo
- - - -
Mladost
Morava
- - - -
Užice
Sloga
- - - -
Sevojno
Babajić
- - - -
8 kolo - Subota 04.12.2021
Play off doo
Babajić
- - - -
Sevojno
Sloga
- - - -
Užice
Morava
- - - -
Mladost
Student 014
- - - -
9 kolo - Subota 11.12.2021
Mladost
Play off doo
- - - -
Student 014
Užice
- - - -
Morava
Sevojno
- - - -
Sloga
Babajić
- - - -
10 kolo - Subota 18.12.2021
Play off doo
Sloga
- - - -
Babajić
Morava
- - - -
Sevojno
Student 014
- - - -
Užice
Mladost
- - - -
11 kolo - Subota 25.12.2021
Užice
Play off doo
- - - -
Mladost
Sevojno
- - - -
Student 014
Babajić
- - - -
Morava
Sloga
- - - -
12 kolo - Subota 01.01.2022
Play off doo
Morava
- - - -
Sloga
Student 014
- - - -
Babajić
Mladost
- - - -
Sevojno
Užice
- - - -
13 kolo - Subota 08.01.2022
Sevojno
Play off doo
- - - -
Užice
Babajić
- - - -
Mladost
Sloga
- - - -
Student 014
Morava
- - - -
14 kolo - Subota 15.01.2022
Play off doo
Student 014
- - - -
Morava
Mladost
- - - -
Sloga
Užice
- - - -
Babajić
Sevojno
- - - -